אופי ותוכן הסיור 
 
שאלות ותשובות

במה שונים סיוריי התרבוש מסיור רגיל?

לתרבוש מדריכים בשלוש קטגוריות ועלויות שונות: שחקן, מדריך מומחה ומדריך רגיל. 
שחקן: סיור בהנחיית שחקן קומיקאי המשלב היסטוריה משחק והומור. הסיור בנוי מאוסף של סיפורים מרתקים ומצחיקים וכולל קטעי משחק , דמויות, ושיתוף הקהל היוצרים תמונה היסטורית חיה אשר חושפת את סיפור תולדותיה של העיר והאנשים אשר חיו ופעלו בה.

מדריך מומחה: סיור בהנחיית מומחה שאינו שחקן אך בעל ידע רב במסלול, יכולות הדרכה, חן וכריזמה.

מדריך רגיל:  מורה דרך רגיל.

סיוריי טעימות: סיור בהנחיית מדריך מומחה המשלב שלל טעימות, מאכלים מיוחדים מעדות שונות, בשווקים העממיים של תל אביב: שוק לוינסקי, כרם התימנים, ושוק הכרמל.


לכל הסיורים לעיל ניתן גם להוסיף:

דמויות היסטוריות בגילום שחקנים: באתרים שונים במסלול, פוגשים המטיילים שחקן/ים בתלבושות תקופתיות אשר מגלמ/ים דמויות היסטוריות שונות כגון: ביאליק, דיזינגוף, נפוליאון, פטרוס הקדוש, חייל תורכי וכו'. הדמות נמצאת במצב דרמטי אישי על רקע האירועים ההיסטוריים הגדולים ופונה לקהל המטיילים. המונולוגים הינם קומיים.

למי מיועדים הסיורים?

לכולם. הסיורים מספרים את סיפורם ההיסטורי של מתחם או שכונה אך אופי הסיור הינו חוויתי. הסיורים בהנחיית השחקן מלווים בקטעי משחק, בדיחות וסיפורים מצחיקים. 
אנו עורכים סיורים יותר מעשר שנים לכל הגילאים וסוגי האוכלוסייה, ומתאימים ומשנים מעט, את הדגשים והתכנים בהתאם לקבוצה המסוימת.

האם הסיור מתאים גם לקשישים/ נכים/ מתקשים בהליכה?

כן. בכל המסלולים קצב ההליכה הוא קצב מתון וישנן תחנות עצירה במהלך הסיור.
המסלול הקל ביותר והקצר ביותר (מבחינת מרחק) הוא הסיור לנווה צדק.
כדאי להתייעץ מראש עימנו על מנת שנאפשר סיור קל וזורם לכולם.      

האם הסיור מתאים לילדים, נוער ולמשפחות?

כן. הדגש בסיור מושם על הדברים שמעניינים את שכבת הגיל המסוימת. ככול ששכבת הגיל צעירה יותר הדגש הוא על הנושאים התיאטרליים והמצחיקים יותר. כאשר מדובר במשפחה נבקש לדעת את מספר הילדים והגילאים כדי שנוכל לבנות סיור המתאים לכולם. לאחרונה פיתחנו סיור מיוחד לילדים המשלב אלמנטים של "מחפשים את המטמון"- חידות, ניווט ופתקים מוטמנים. 

האם הסיור מתאים לערבים? לעולים חדשים?

כן. הסיורים מספרים את סיפורן של תרבויות, דתות ועליות שונות, בצורה שאינה מתנשאת או מנוכרת לאחר. ההתייחסות ההומוריסטית להיסטוריה דווקא משחררת ולכן מחברת את כל סוגי האוכלוסייה.

האם הסיור מתאים לדתיים?

כן. הסיורים מועברים בחן וברגישות. חוש ההומור בהם אינו בוטה או וולגארי. בסיורים המתקיימים בשבת- אין הפעלה של מיקרופון או כל חילול שבת אחר.

אופי ותוכן הסיור
מסלולים
זמן
הזמנת/ ביטול סיור
מחירים
אוכל ושתיה
הנהלת חשבונות
שאלות נוספות

 
 
 
 
 
 
 
   

 

קידום אתרים
 בניית אתרים