סיור מודרך בת"א

 
רוצים סיור מודרך בת"א ? חולמים להכיר את המקומות המיוחדים ולשמוע את הסיפורים המסתוריים ביותר של תל אביב ויפו?
 
חברת התרבוש מציעה סיור מודרך בת"א , בסגנון שלא הכרתם. חברת התרבוש מוציאה מגוון רחב של סיורים חווייתיים באזורים המיוחדים ביותר של העיר תל אביב. החברה מציעה מגוון אטרקציות שניתן לשלב במהלך הסיורים, כמו למשל חלוקת כיבוד, כניסה לאתרים מיוחדים, ארוחה במסעדה ושאר אטרקציות מיוחדות בהם תחשקו.
 
חברת התרבוש מקפידה על גמישות ומציעה
סיור מודרך בת"א   לכל דורש. קבוצות מאורגנות, ימי כיף לחברות, ימי גיבוש לכיתות, טיולי בית ספר, טיולי משפחות, סיורים בתל אביב פרטיים לבודדים ולזוגות ולכל מי שרוצה לחוות חוויה מיוחדת ושונה מהרגיל.
 
כמו שמעולם לא הכרתם
 
המטרה של
סיור מודרך בת"א דרך חברת התרבוש היא וודאי לא להכיר לכם את תל אביב הגדולה אלא להפגיש אתכם עם תל אביב כפי שמעולם לא הכרתם.
כל המקומות בהם תבקרו ותסיירו יהיו מקומות מיוחדים ושונים שאותם טרם ראיתם. בכל סיור תשמעו סיפורים וסודות שעדיין לא שמעתם ותצאו עם תחושה של סיפוק והנאה.
 
חברת התרבוש מוציאה
סיור מודרך בת"א המועבר על ידי מדריך-שחקן שמכניס לסיור הרבה קטעי משחק, גילום דמויות והומור שיותיר אתכם פעורי פה. אי אפשר להישאר אדישים לסיורים של התרבוש כל הקהל משתתף ומעורב והאווירה שנוצרת משאירה טעם של עוד.
 
לשמוע, לחוש, לטעום
 
חברת התרבוש לוקחת את עניין הסיורים צעד אחד קדימה וזו אולי הסיבה שממקמת אותה בראש הרשימה בתחומה.
בכל הסיורים של החברה משולבים אלמנטים חווייתיים. סיור טעימות למשל הוא סיור מדהים שמערב את כל החושים האנושיים, לראות את הדברים המדהימים, להריח ריחות שלא הרחתם, לטעום טעמים חדשים ולשמוע את כל הסודות הכמוסים ביותר של האזור.
 
בואו לחוות חוויה שונה, הרשו לעצמכם לצאת מהשגרה ולהיסחף אל מחוזות של כיף, ריגוש והנאה שנגזרים מביקור במקומות קרובים מאוד ועם זאת, רחוקים מאוד מרבים מאיתנו, אשר לא חוו אותם מקרוב בשום שלב בחיים. 

סיורים בתל אביב  
 

סיור בנווה צדק
סיור ביפו העתיקה
סיור במושבה האמריקאית
סיור באחוזת בית
סיורי טעימות
חדש! סיור תיאטרלי בשילוב מחפשים את המטמון!
משחק משימות, חידות וניווט לילדים.


חברת התרבוש מציגה: סיורים מודרכים שעוד לא חוויתם.
 
סיורים מודרכים של חברת התרבוש נערכים באזור תל אביב ויפו. כל הסיורים מועברים על ידי צוות מדריכים-שחקנים, בנפשם ובמקצועם, אשר מעבירים את הסיור מודרך בת"א בצורה הומוריסטית ומשלבים בו קטעי משחק וגילום דמויות שמכניסות לסיור מודרך בת"א ריגוש ועניין יוצאי דופן.
המדריכים של חברת התרבוש משלבים בכל הסיורים אלמנטים חווייתיים מיוחדים וסיפורים מצחיקים שעדיין לא שמעתם.
 
כיום, מציעה חברת התרבוש חמישה סיורים עיקריים, שמתאימים, לבודים, לזוגות ולקבוצות.
כל הסיורים הם בין שעה וחצי לשעתיים וניתן לשלב במהלכם חלוקת כבוד ושתייה או ארוחה במסעדה בתום הסיור.
 
הסיורים עוברים באזורים הבאים:
  • סיור ביפו העתיקה.
  • סיור באחוזת בית.
  • סיור טעימות מדהים בשוק לוינסקי או בכרם התימנים.
  • סיור במושבה האמריקאית.
  • סיור בנווה צדק.
  • בימים אלו שוק צוות החברה על בניית סיורים חדשים באזורים הבאים:
  • אזור פלורנטין.
  • יפו: השכונה המרונית וע'גמי.
  • סיור מוזיקלי מיוחד בעקבות סופרים, אמנים ומשוררים
רוצים לצאת מהשגרה? מחפשים אטרקציה שונה ומיוחדת? רוצים להפתיע את בן הזוג?
או אולי להפתיע את כל המשפחה? בא לכם לארגן יום גיבוש לכיתה? יום כיף לצוות העובדים שלכם?

בואו לפגוש את תל אביב יפו כמו שמעולם לא פגשתם, בואו להכיר את פינות החמד ואת המקומות המיוחדים בהם עוד לא ביקרתם ובואו לשמוע סיפורים וסודות שעליהם מעולם לא שמעתם. כי חברת התרבוש מקפידים על מקוריות וגמישות שהופכים את הסיורים שלה למובילים בתחומם.
התקשרו עוד היום אל חברת התרבוש ותקבלו את מלוא המידע שיעזור לכם לבחור בסיור מודרך בת"א המושלם עבורכם. חברת התרבוש מאפשרת גמישות רבה, היא מאפשרת לשנות את אורך הסיור, את המקומות בהם הוא עובר ואפילו להוסיף אתרים נוספים שתרצו וחוויות שיתאימו לאופי הסיור שאליו תרצו לצאת.

 

קידום אתרים
 בניית אתרים