סיור בשוק לוינסקי

 
רוצים לדעת למי חילק נפוליאון אופיום? סקרנים לשמוע מדוע לנוצרים מותר לאכול חזיר? רוצים לראות היכן ביפו יש עצים שצומחים באוויר? ולאן נעלמה לה שכונת מנשיה?
 
סיור בשוק לוינסקי יעבור במגוון נקודות עניין מדהימות אשר במהלכו תקבלו תשובות לכל השאלות האלו ועוד.
תשמעו סיפורים שיותירו אתכם פעורי פה ויגלו לכם את הסודות הכמוסים ביותר של העיר.
חברת התרבוש מציעה סיור בשוק לוינסקי שעובר בנקודות המרתקות ביותר של העיר, מנזר סנט ג'וזף, מגדל השעון, שער רעמסס, כיכר קדומים, תיאטרון הסימטה ועוד רשימה ארוכה של מוקדי עניין בהם תבקרו במהלך הסיור.
 
יפו, עיר הנמל העתיקה, מהווה מוקש משיכה לתיירים רבים מכל רחבי העולם. הסמטאות המיוחדות שלה והמבנים שמהם זועקים סיפורים ומעשיות מימים ימימה הם רק חלק מהאטרקציות שישי לעיר הזו להציע.
 
למי זה מתאים
 
רוצים להפתיע את בן הזוג? רוצים לארגן יום כיף לכל המשפחה? מחפשים רעיון מקורי ליום גיבוש לחברה? אולי טיול שונה לילדי הכיתה?
חברת התרבוש מציעה סיור בשוק לוינסקי שמתאים למגוון רחב מאוד של אוכלוסייה, ממש לכל טווחי הגילאים ולכל סיבה. כמובן שבהתאם לסוג הקהל מתאים צוות החברה את תכני הסיור ומכניס את השינויים הנדרשים כדי שכל סוג של קהל ייהנה וייצא עם טעם של עוד.
 
מי מעביר את הסיור?
 
כל ה- סיורים בתל אביב של חברת התרבוש מודרכים על ידי שחקנים, בנפש ובמקצוע, שם גם מדריכים שמעבירים את התכנים והמידע ממש כמו הצגה. בשילוב קטעי משחק והומור ועם גילום של דמויות מתאימות, מייצר צוות המדריכים - שחקנים את האווירה המיוחדת ביותר שסוחפת את כל הקהל אל חוויה מיוחדת ויוצאת דופן.
 
התקשרו עוד היום אל חברת התרבוש וצוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור את הסיור המושלם עבורכם, כדי שכל המשתתפים ייהנו מכל רגע ויישארו עם טעם של עוד, עד לסיור הבא.

שוק לוינסקי
סיור בשוק העממי בין הדוכנים והחנויות הותיקות,
תורכיות, מסעדות יווניות ואווירה שאין בשום מקום אחר.

טעימות - עוגיות דה לוקס, דבאייל-ביסלי תימני, בורקס
תורכי אורגינל + ביצה, עוגיות מרוקאיות מלוחות, פירות יבשים,
אורז חום עם צנוברים וצימוקים, גבינות עם חמוצים, מארוצינום:
עוגיות שקדים אפויות, מרציפן עבודת יד ונשיקות יווניות.

 

.
 

סיורים בתל אביב
   
 

קידום אתרים
 בניית אתרים