סיור במושבה אמריקאית

 
רוצים לדעת למי חילק נפוליאון אופיום? סקרנים לשמוע מדוע לנוצרים מותר לאכול חזיר? רוצים לראות היכן ביפו יש עצים שצומחים באוויר? ולאן נעלמה לה שכונת מנשיה?
 
סיור במושבה האמריקאית יעבור במגוון נקודות עניין מדהימות אשר במהלכו תקבלו תשובות לכל השאלות האלו ועוד.
תשמעו סיפורים שיותירו אתכם פעורי פה ויגלו לכם את הסודות הכמוסים ביותר של העיר.
חברת התרבוש מציעה סיור במושבה האמריקאית שעובר בנקודות המרתקות ביותר של העיר, מנזר סנט ג'וזף, מגדל השעון, שער רעמסס, כיכר קדומים, תיאטרון הסימטה ועוד רשימה ארוכה של מוקדי עניין בהם תבקרו במהלך הסיור.
 
יפו, עיר הנמל העתיקה, מהווה מוקש משיכה לתיירים רבים מכל רחבי העולם. הסמטאות המיוחדות שלה והמבנים שמהם זועקים סיפורים ומעשיות מימים ימימה הם רק חלק מהאטרקציות שישי לעיר הזו להציע.
 
למי זה מתאים
 
רוצים להפתיע את בן הזוג? רוצים לארגן יום כיף לכל המשפחה? מחפשים רעיון מקורי ליום גיבוש לחברה? אולי טיול שונה לילדי הכיתה?
חברת התרבוש מציעה סיור במושבה האמריקאית שמתאים למגוון רחב מאוד של אוכלוסייה, ממש לכל טווחי הגילאים ולכל סיבה. כמובן שבהתאם לסוג הקהל מתאים צוות החברה את תכני הסיור ומכניס את השינויים הנדרשים כדי שכל סוג של קהל ייהנה וייצא עם טעם של עוד.
 
מי מעביר את הסיור?
 
כל ה- סיורים בתל אביב של חברת התרבוש מודרכים על ידי שחקנים, בנפש ובמקצוע, שם גם מדריכים שמעבירים את התכנים והמידע ממש כמו הצגה. בשילוב קטעי משחק והומור ועם גילום של דמויות מתאימות, מייצר צוות המדריכים - שחקנים את האווירה המיוחדת ביותר שסוחפת את כל הקהל אל חוויה מיוחדת ויוצאת דופן.
 
התקשרו עוד היום אל חברת התרבוש וצוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור את הסיור המושלם עבורכם, כדי שכל המשתתפים ייהנו מכל רגע ויישארו עם טעם של עוד, עד לסיור הבא.


 
סיורים בתל אביב  
סיור במושבה האמריקאית
המושבה האמריקאית והשכונה הטמפלרית "ואלהאלה"
שתי קהילות נוצריות - משיחיות:
חלומותיהן והכנותיהן לקבלת מלכות השמיים
ע"י הקמת חברה אידיאלית בארץ הקודש.מה למדו ב "בית הספר לנביאים" ?
מה חיפש אדון הרדג במרתף היינות?
מדוע ניסה ג'ורג' אדאמס לשחד את פקיד הדואר ביפו?
למה בכה הקייזר הגרמני וילהלם השני?
כיצד נרדם ש"י עגנון בגינה ומצא עבודה?
מי יכול לחסל תוך שנה 251 בקבוקי ברנדי?

 
 

קידום אתרים
 בניית אתרים