סיור ביפו העתיקה

 
רוצים לדעת למי חילק נפוליאון אופיום? סקרנים לשמוע מדוע לנוצרים מותר לאכול חזיר? רוצים לראות היכן ביפו יש עצים שצומחים באוויר? ולאן נעלמה לה שכונת מנשיה?
 
סיור ביפו יעבור במגוון נקודות עניין מדהימות אשר במהלכו תקבלו תשובות לכל השאלות האלו ועוד.
תשמעו סיפורים שיותירו אתכם פעורי פה ויגלו לכם את הסודות הכמוסים ביותר של העיר.
חברת התרבוש מציעה סיור ביפו שעובר בנקודות המרתקות ביותר של העיר, מנזר סנט ג'וזף, מגדל השעון, שער רעמסס, כיכר קדומים, תיאטרון הסימטה ועוד רשימה ארוכה של מוקדי עניין בהם תבקרו במהלך הסיור.
 
יפו, עיר הנמל העתיקה, מהווה מוקש משיכה לתיירים רבים מכל רחבי העולם. הסמטאות המיוחדות שלה והמבנים שמהם זועקים סיפורים ומעשיות מימים ימימה הם רק חלק מהאטרקציות שישי לעיר הזו להציע.
 
למי זה מתאים
 
רוצים להפתיע את בן הזוג? רוצים לארגן יום כיף לכל המשפחה? מחפשים רעיון מקורי ליום גיבוש לחברה? אולי טיול שונה לילדי הכיתה?
חברת התרבוש מציעה סיור בתל אביב - ביפו שמתאים למגוון רחב מאוד של אוכלוסייה, ממש לכל טווחי הגילאים ולכל סיבה. כמובן שבהתאם לסוג הקהל מתאים צוות החברה את תכני הסיור ומכניס את השינויים הנדרשים כדי שכל סוג של קהל ייהנה וייצא עם טעם של עוד.
 
מי מעביר את הסיור?
 
כל הסיורים של חברת התרבוש מודרכים על ידי שחקנים, בנפש ובמקצוע, שם גם מדריכים שמעבירים את התכנים והמידע ממש כמו הצגה. בשילוב קטעי משחק והומור ועם גילום של דמויות מתאימות, מייצר צוות המדריכים - שחקנים את האווירה המיוחדת ביותר שסוחפת את כל הקהל אל חוויה מיוחדת ויוצאת דופן.
 
התקשרו עוד היום אל חברת התרבוש וצוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור את הסיור המושלם עבורכם, כדי שכל המשתתפים ייהנו מכל רגע ויישארו עם טעם של עוד, עד לסיור הבא.


סיור בתל אביב  
יפו העתיקה
4000 שנים של הסטוריה.
נפוליאון ואבו נבוט, יונה הנביא ומוחמד עלי.
מרעמסס השני ועד ועבדול חמיד השני.

מדוע לנוצרים מותר לאכול חזיר?
לאן נעלמה שכונת מנשיה?
למי חילק נפוליאון אופיום?
איך המשיכה הרכבת את נסיעתה בים?
למה פעם כעס אבו נבוט?
מה קרה לחצי השני של בית הממשל התורכי?
והיכן עצים צומחים באוויר?

 
 

 
  גלריית תמונות - סיורים ביפו העתיקה  

סיורים נוספים...
 
    סיור בנווה צדק        סיור ביפו העתיקה        סיור במושבה האמריקאית        סיור באחוזת בית        סיורי טעימות   
 

קידום אתרים
 בניית אתרים