יום חברה חינוכיסיור בתל אביב


 

סיור סוחף ואנרגטי
בהדרכת שחקן - מדריך.
מסע היסטורי מרתק
המשך בתוכו סיפורים מצחיקים,
קטעי משחק ושיתוף הקהל.


 
ועד ת"א וצוות מדריכי התרבוש ממתינים בקוצר רוח לבואו של הברון רוטשילד. רחוב הרצל, 1914.
יום חברה חינוכי
 
כל העובדים מחכים בקוצר רוח ליום גיבוש הבא שלהם ואתם, לא יודעים איך עוד אפשר להפתיע אותם....
 
כל מעסיק יודע שלארגן יום חברה חינוכי זו משימה מורכבת למדי. לנסות לרצות עשרות אנשים גם יחד זו אכן משימה שדורשת כישרון מסוים.
 
מקוריות, הומור וכיף
 
חברת התרבוש מתמחה בארגון סיורים שמתאימים לימי גיבוש לעובדי חברות, בכל הגדלים ומכל התחומים. כל הסיורים של חברת התרבוש עוברים במקומות אסטרטגיים ומרתקים בעיר תל אביב יפו והם מלאים בהומור, בכיף ובהנאה אינסופית.
 
חברת התרבוש מתאימה את הסיורים שלה לצורכי הלקוח. כל הסיורים מועברים על ידי צוות שחקנים מדריכים, אשר לוקחים את כל משתתפי הסיור וסוחפים אותם לחוויה יוצאת דופן, חוויה מלאה בהומור ובכיף.
המדריכים-שחקנים מעבירים את הסיורים בצורה הומוריסטית, הם משלבים קטעי משחק ומגלמים דמויות מתאימות שהופכות את הסיור לחוויה מיוחדת ולא מאפשרים לאף משתתף להישאר אדיש.
 
טעם של עוד
 
חברת התרבוש משקיעה מאמצים רבים בפיתוח תכנים חווייתיים שמשאירים לכל המשתתפים טעם של עוד. יום חברה חינוכי יכול להתחיל בסיור באחד ממוקדי הסיור שמציעה החברה, במהלך הסיור יקבלו כל המשתתפים שתיה, כריכים, גלידות או שאר כיבודים קלים ובסוף הסיור ניתן לשלב ארוחה במסעדה, לבחירתכם.
 
בכל סיור בתל אביב בו תבחרו, יקפיד צוות המדריכים של חברת התרבוש, לערוך את ההתאמות והשינויים כדי שכל צוות העובדים שלכם ימצא את עצמו ויישאר בתום הסיור עם טעם של עוד.

 
 

קידום אתרים
 בניית אתרים